Montážní dělníci elektronických zařízení - SQS Vláknová optika a.s.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektronických zařízení
Pracovní poměr od 01.07.2018 do 30.06.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bez vzdělání
Mzdové rozpětí od 19000Kč / měsíc
Poznámka OPERÁTOR/-KA VÝROBY – 2 SMĚNY - RIGY
Náplň práce:
•ruční výroba fúzních optických děličů za pomoci výrobních zařízení
•nastavování výrobních parametrů na počítači
•nejedná se o pásovou výrobu
•práce převážně vsedě, zaškolení 6-8 týdnů
•týdenní střídání ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny
Požadavky:
•manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
•dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
•snaha rozumět principům výroby, cit pro techniku
•ochota k práci přesčas
Nabízíme:
•práci se špičkovými technologiemi v čistém, klidném a příjemném prostředí
•pracovní smlouvu na dobu 1 roku, po úspěšném zaškolení možnost změny na dobu neurčitou již dříve
•nástup možný ihned nebo dle dohody, dvousměnný provoz (bez noční práce)
•systém benefitů a odměn (osobní ohodnocení podle zručnosti a šikovnosti, 100 Kč stravenky, 1000 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

V případě zájmu o uvedenou pozici si přijďte vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání nebo nám zašlete svůj životopis.
Kontakt na personální oddělení: personal@sqs-fiber.cz, tel. 493 765 381.
Referenční číslo 13432630714
Pracoviště SQS Vláknová optika a.s. [1]
Nová Paka (okres Jičín)
Komenského 304
Firma SQS Vláknová optika a.s.
Kontaktní osoba personal@sqs-fiber.cz
tel.: +420 493 765 381
Úřad práce Jičín
Nabídky práce Jičín Nabídky brigád Jičín
OK
/* Not affection functionality */