Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení - ELSTAV s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení
Pracovní poměr od 4.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14000Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka Kontakt emailem.

Požadujeme: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, ochotu se učit novým věcem, pracovitost, spolhelivost, základní znalosti elektrických sítí a elektrických zařízení, přednost kandidátům vyučeným v oboru

Nabízíme: stabilní místo v silné solečnosti, odpovídající finanční ohodnocení, po zapracování zvýšení finančního ohodnocení, zaměstnanecké sociální výhody

Náplň práce: montážní práce, prokladka kabeláži
Referenční číslo 14571300716
Pracoviště ELSTAV s.r.o. Praha
Praha (okres Hlavní město Praha)

Firma ELSTAV s.r.o.
Kontaktní osoba O. Lytvynenko
tel.: +420 603 953 998
j.svacina@elsvat.cz
Úřad práce Praha 5
Nabídky brigád Praha 5 Nabídky práce Praha 5