Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení - Elektro - MAHL,s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení
Pracovní poměr od 19.6.2016
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 13350Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Petr Lindner, e-mail: lindner@elektro-mahl.cz

Požadujeme:
základní vzdělání
ochotu se učit novým věcem
pracovitost
spolehlivost
základní znalost elektrických sítí a eletrických zařízení
přednost kandidátům vyučeným v oboru

Nabízíme:
stabilní místo v silné společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, po zapracování zvýšení finančního ohodnocení, zaměstnanecké sociální výhody

Náplň práce:
montážní práce a prokládka kabelů

Zaměstnanecké výhody:
odpovídající finanční ohodnocení, po zapracování zvýšení finančního ohodnocení, zaměstnanecké sociální výhody
Referenční číslo 10819910785
Pracoviště Elektro - MAHL,s.r.o. 001
Firma Elektro - MAHL,s.r.o.
Kontaktní osoba Petr Lindner, jednatel
tel.: +420 602 681 485
lindner@elektro-mahl.cz
Úřad práce Praha 10
Nabídky brigád Praha 10 Nabídky práce Praha 10