Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení - TERMS CZ s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 22000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: minimální vzdělání - vyučení v oboru, řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se novým věcem,
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí, odborné vzdělávání, zaměstnanecké benefity, možnost pracovního postupu
Pracovní náplň: montáž, opravy a údržba elektrických zařízení
prémie dle výkonu

Referenční číslo 13454770770
Pracoviště TERMS CZ s. r.o.
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 5
Krokova 2100/17
Firma TERMS CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Pavel Kříha
tel.: +420 602 482 086
e-mail.: kriha@terms-cz.com
Úřad práce České Budějovice
Nabídky práce České Budějovice Nabídky brigád České Budějovice

/* Not affection functionality */