Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - JabloPCB s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Pracovní poměr od 14.1.2019 do 31.12.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s kovem - pájení
Mzdové rozpětí od 17000Kč do 19000Kč / měsíc
Poznámka požadujeme :
*Zkušenost s ručním pájením mikropájkou ( vhodné pro pasířky, zlatnice... )
*Zručnost
*Zodpovědnost, pečlivost a přesnost
*Práci na dvě směny
*Vyučen v oboru výhodou

pracovní náplň:
*Pájení SMD a klasických vývodových součástek dle dokumentace
*Testování, kompletace výrobků

nabízíme:
*příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
*adekvátní finanční ohodnocení
*široká odborná základna v rámci holdingu
*zaměstnanecké benefity
Referenční číslo 8482610716
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Nabídky brigád Jablonec nad Nisou Nabídky práce Jablonec nad Nisou