Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - KVE-mont s. r. o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Hledáme montážníky (zámečníky, strojaře, zedníky, pomocníky na stavbách).
Požadujeme: manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita.
Náplň práce: převážně montážní práce na stavbách.
Nabízíme práci v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti a možnost získání praxe na atraktivních zakázkách u významných firem v regionu.
Možnost zajištění ubytování.
Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek 15000 Kč, Příspěvek na stravování.
Referenční číslo 14577320730
Pracoviště KVE-mont s. r. o. - Letiště
Otrokovice (okres Zlín)
Letiště 1578
Firma KVE-mont s. r. o.
Kontaktní osoba Alena Růžičková
ruzickova@kvemont.cz
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín