Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - REPARTO s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Pracovní poměr od 27.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 11000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: montáž a kompletace výrobků.
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manuálníá zručnost, schopnost práce ve třísměném provozu.
Nabízíme: po zkušební době navýšení mzdy, přesčasy, ubytování.
Telefonický kontakt po-pá od 8:00 do 16:00.
Referenční číslo 13433950787
Pracoviště REPARTO s.r.o., MD ELEKTRONIK spol. s.r.o.
Chotěšov (okres Plzeň-jih)
Dobřanská 629
Firma REPARTO s.r.o.
Kontaktní osoba Oksana Bolvach
Kollárova 355/11, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
tel.: +420 608 870 673
e-mail.: oksanabolvach@gmail.com
Úřad práce pro Plzeň-jih
Nabídky práce pro Plzeň-jih Nabídky brigád pro Plzeň-jih

/* Not affection functionality */