Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - OMEXOM GA Energo s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Pracovní poměr od 07.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. (vyhláška 50/1978 Sb. §5 a výše)
Výhody
  • Jiné výhody - úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě
  • Podnikové stravování - příspěvky na stravování (cestovní náhrady)
  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - výkonnostní odměny, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
Mzdové rozpětí od 130Kčdo 150Kč / hod.
Poznámka Náplň práce: realizace montážních zakázek NN,VN střediska Domažlice
Požadavky: vyhláška 50/1978 Sb. §5 a výše.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady)
Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: personalni@gaenergo.cz
Referenční číslo 12362470745
Pracoviště OMEXOM GA Energo s.r.o. - Domažlice
Domažlice (okres Domažlice)
Firma OMEXOM GA Energo s.r.o.
Kontaktní osoba Simona Svobodová
e-mail.: personalni@gaenergo.cz
Úřad práce Domažlice
Nabídky práce Domažlice Nabídky brigád Domažlice

/* Not affection functionality */