Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.

Požadovaná profese Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Pracovní poměr od 16.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 17000Kčdo 27000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň
•Montáž a kompletace elektromotorů, vkládání vinutí do statorů, zapojování, svorkování, impregnace, lakování, lepení magnetů
•Výroba produktů v požadované kvalitě a kvantitě
Požadujeme
•Vyučen
•Znalost výkresové dokumentace
•Manuální zručnost, přesnost, preciznost a spolehlivost
•Časová flexibilita, ochota učit se novým technologickým a výrobním postupům
•3směnný provoz
Nabízíme
Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí s možností profesního růstu, 5 týdnů dovolené, mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu zastávané pozici, vánoční a letní prémie, závodní stravování/zaměstnanec hradí 26,- Kč, penzijní připojištění, věrnostní odměna, pitný režim, kulturní a sportovní akce pořádané zaměstnavatelem, ostatní benefity dle Kolektivní smlouvy, odborné vzdělávání.
Referenční číslo 12129220762
Pracoviště BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.
Skalice nad Svitavou (okres Blansko)
72
Firma BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.
Kontaktní osoba Naďa Mihoková
tel.: +420 516 499 166
e-mail.: personal@baumueller.cz
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko

/* Not affection functionality */