Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - GESTAMP LOUNY s.r.o.

Požadovaná profese Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství
Pracovní poměr od 10.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce: Triangle, Velemyšleves 61
Co Vás čeká:
•Změny výrobních referencí (produktů) a následné seřízení výrobní linky•Pravidelná kontrola kvality lisovaných produktů •Dodržování BOZP a 5S standardů a odstraňování případných rizik na svěřeném pracovišti•Deklarace výroby v SAP, evidence zmetkovitosti a vyplňování provozního hlášení•Plnění dalších výrobních úkolů nařízené supervizorem, nebo TL (TPM, úklid, zastoupení na jiných pracovištích)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Zkušenost s obsluhou výrobní linky•Technické myšlení •Manuální zručnost•Pracovitost a spolehlivost•Ochotu pracovat ve směnném provozu
Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
•Dotované stravné•Další firemní benefity po zkušební době •Firemní akce•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
V případě, že Vás daná pozice zaujala, tak prosím pošlete Váš životopis na mmalcovska@cz.gestamp.com
Referenční číslo 14747210798
Pracoviště GESTAMP LOUNY s.r.o.
Velemyšleves (okres Louny)
Průmyslová zóna Triangle
Průmyslová 61
Firma GESTAMP LOUNY s.r.o.
Kontaktní osoba Michaela Malcovská, specialista náboru a HR
tel.: +420 702 087 929
mmalcovska@cz.gestamp.com
Úřad práce Louny
Nabídky brigád Louny Nabídky práce Louny