Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - Humares s.r.o.

Požadovaná profese Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství
Pracovní poměr od 15.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 35000Kčdo 50000Kč / měsíc
Poznámka Co budete dělat?
Zakázková výroba, středně těžké strojírenství založené zejm. na vynikající kvalitě svařování, CNC obráběním
• Zodpovědnost za technologickou přípravu výroby zakázek
• Příprava svařovací dokumentace pro výrobu
• Optimalizace výroby – snížení pracnosti, zvýšení jakosti
• Stanovení a ověření norem práce
• Komunikace zejm. s projektovými vedoucími, s výrobou, oddělením jakosti

Očekáváme
• SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe strojírenství)
• zkušenosti s technologií ve strojírenské výrobě, nejlépe v kusové a zakázkové výrobě min. 3 roky
• praxe ve výrobě svařovaných konstrukcí min. 1 rok (min. IWT výhodou)
• odolnost vůči stresu, schopnost komunikovat napříč výrobními úseky
• AJ na technické úrovni (čtení výkresů); na komunikativní výroby výhodou
• znalost MS Office, ERP (QI výhodou)
• samostatný při řešení problémů, komunikativní s technickým myšlením, schopný pracovat v týmu a ochotný učit se novým věcem
• dynamická, důsledná a pečlivá osobnost
• férový a čestný člověk

Co nabízíme?
• stravenky a občerstvení na pracovišti,
• 5 týdnů dovolené
• mobilní telefon
• možnost jazykového vzdělání

Kontakt: hana.simova@maintec.net
Referenční číslo 12843830723
Pracoviště Maintec Kladno
Kladno (okres Kladno)
Suchardova 694
Firma Humares s.r.o.
Kontaktní osoba Hana Šímová
tel.: +420 731 526 297
e-mail.: hana.simova@maintec.net
Úřad práce Kladno
Nabídky práce Kladno Nabídky brigád Kladno

/* Not affection functionality */