Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Požadovaná profese Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě
Pracovní poměr od 1.6.2019 do 30.5.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 24000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: řízení svěřeného úseku výroby (vedení 10-15 lidí), školení obsluh výrobních strojů a zařízení, zodpovědnost za kvalitu výrobků na svěřeném úseku, zodpovědnost za dodržování pracovních postupů a plánů výroby, kontrola dodržování hygienických zásad, technologických a pracovních postupů, kontrola a koordinace sanitace, práce ve směnném provozu (4 dny práce/4 dny volno).

Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem, min. 2 roky praxe na stejné pozici, zkušenost s vedením týmu, výborné organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, uživatelská znalost práce na PC , silný týmový hráč.

Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr, 4 týdny dovolené, možnost čerpání dodatkové dovolené, možnost kariérního růstu, prémie za docházku, pitný režim, pracovní oděv, stravenky v hodnotě 150 Kč za odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecká sleva na zboží, odměny při pracovním, životním jubileu.
Kontakt e-mailem.

Referenční číslo 16294960743
Pracoviště Partner in Pet Food CZ s.r.o. - Veselí n.L.
Veselí nad Lužnicí (okres Tábor)
Veselí nad Lužnicí II
Jateční 470
Firma Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Barbora Šachtová
nabor@ppfeurope.com
Úřad práce Tábor
Nabídky brigád Tábor Nabídky práce Tábor