Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.

Požadovaná profese Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě
Pracovní poměr od 26.4.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
Výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 26000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:

Práce v oddělení lakovny, vedení týmu.

Požadujeme:

• SOŠ nebo SOU – technický směr výhodou

• Zkušenosti s vedením týmu pracovníků výhodou

• Samostatnost, spolehlivost

• Uživatelská znalost PC - MS OFFICE

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti – již 20 let na trhu

• Odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu

• Zaměstnanecké benefity (příspěvky na sportovní a relaxační aktivity, vitamíny, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, závodní stravování, volné vstupy na extraligové hokejové zápasy Home Credit Arena Liberec, volné vstupy do ZOO Liberec, 5 týdnů dovolené atd.)Požadovaný nástup: Ihned

Kontakt: Petra Košková, tel: (+420) 482 464 551, e-mail: petra.koskova@electropoli.cz
Referenční číslo 14827650764
Pracoviště ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.-002
Český Dub (okres Liberec)
Český Dub III
Husova 168
Firma ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Josef Vejnar
tel.: +420 482 464 502,777 725 582
Úřad práce Liberec
Nabídky brigád Liberec Nabídky práce Liberec