Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - MEKU s.r.o.

Požadovaná profese Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě
Pracovní poměr od 17.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň: příprava a organizování výroby elektrosoučástek pro automobilový průmysl
Požadavky: komunikativnost a organizační schopnosti jsou předpokladem výkonu funkce mistra; mechanické znalosti výhodou
Nabízíme: stravenky
Nástup možný i h n e d.
KONTAKT: životopis zaslat na e-mail: lukas.hanzak@meku.de
Referenční číslo 13280520746
Pracoviště MEKU s.r.o.
Milevsko (okres Písek)
Sažinova 1552
Firma MEKU s.r.o.
Kontaktní osoba Lukáš Hanzák
tel.: +420 602 697 221
e-mail.: lukas.hanzak@meku.de
Úřad práce Písek
Nabídky práce Písek Nabídky brigád Písek

/* Not affection functionality */