Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - NAVOS FARM TECHNIC s.r.o.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
Mzdové rozpětí od 20000Kčdo 35000Kč / měsíc
Poznámka Nástup ihned. Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: rene.francirek@navos-km.cz. Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání v oboru automechanik/opravář zemědělských strojů, praxi v oboru nejméně 1 rok, řidičský průkaz sk. B, T, manuální zručnost, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, zájem a ochotu učit se novým věcem.
Náplň práce: provádění oprav, údržby, seřizování strojů a zařízení, technická podpora při prodeji a předvádění zemědělských strojů, servisní výjezdy a zásahy, servis u zákazníka, příprava nových strojů. Pracoviště Kralice na Hané. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení závislé na výkonu, možnost profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, pravidelné vzdělávání v oboru, servisní školení, širokou oblast benefitů (dovolená navíc, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, podpora vzdělávání).
Referenční číslo 13487350742
Pracoviště NAVOS FARM TECHNIC s.r.o.
Kralice na Hané (okres Prostějov)
Háj 322
Firma NAVOS FARM TECHNIC s.r.o.
Kontaktní osoba Francírek René
e-mail.: rene.francirek@navos-km.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */