Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - Kores Europe s.r.o.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- obsluha, seřizování strojů a výrobních zařízení
- údržba a čištění strojů a výrobních zařízení
- vytváření jednoduchých přípravků
- práce s technickou dokumentací

Požadujeme:
- SOU/SŠ technického zaměření
- praxe v opravě, údržbě a seřizování strojů a výrobních zařízení
- technická a manuální zručnost

Nabízíme:
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe
- zaměstnanecké benefity (stravenky, životní pojištění, zdravotní volno)
- nástup dle dohody

Písemné nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte na adresu:
Kores Europe s.r.o.
Nivka 336, 378 53 Strmilov
e-mail: L.hronzova@kores-europe.cz

Referenční číslo 14707540708
Pracoviště Kores Europe s.r.o.
Strmilov (okres Jindřichův Hradec)
Nivka 336
Firma Kores Europe s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Hronzová
tel.: +420 384 371 621
l.hronzova@kores-europe.cz
Úřad práce Jindřichův Hradec
Nabídky brigád Jindřichův Hradec Nabídky práce Jindřichův Hradec