Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - ROBE lighting s. r. o.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 102Kč / hod.
Poznámka závod Karviná
VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
Požadujeme
Manuální zručnost, schopnost týmové práce a ochotu učit se
Náplň práce
Mechanická montáž zařízení (drobná mechanika)
Vizuální kontrola vstupních dodávaných komponentů, mechanických a elektrických dílů
Jednosměnný provoz
Nabízíme
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Příspěvek na stravování, firemní akce a další benefity
Nástup ihned
Pracovní smlouva 1 rok

Referenční číslo 13443610726
Pracoviště ROBE lighting s.r.o. 04
Karviná (okres Karviná)
Staré Město
Na Novém poli 380/4
Firma ROBE lighting s. r. o.
Kontaktní osoba Lenka Remešová
tel.: +420 730 130 823
e-mail.: lenka.remesova@robe.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín

/* Not affection functionality */