Mechanici a opraváři osobních automobilů - ALGON PLUS - AUTO, a.s.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři osobních automobilů
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka AUTOMECHANIK - DIAGNOSTIK
Kontakt: pí Zápotocká Veronika, e-mail: prace@algon.cz
Životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Pracovní doba: 7:30 - 16:00
Náplň práce:
- provádění diagnostiky
- zpracování záručních případů podle interních směrnic výrobce
- zajišťovat rychlé a požadavkům odpovídající provedení opravy
- účastnit se odborných školení a získané poznatky využívat v praxi
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání nebo ZŠ + praxe na obdobné pozici
- ŘP skupiny B
- znalost automobilové technologie, smysl pro týmovou práci, zájem o práci, chuť učit se
Nabízíme:
- Interní vzdělávání, možnost zajištění ubytování, prémie
Referenční číslo 14577900790
Pracoviště ALGON PLUS - AUTO, a.s.
Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Dvory
Chebská 113 /108
Firma ALGON PLUS - AUTO, a.s.
Kontaktní osoba Veronika Zápotocká
prace@algon.cz
Úřad práce Karlovy Vary
Nabídky brigád Karlovy Vary Nabídky práce Karlovy Vary