Mechanici a opraváři nákladních automobilů - MALINA - VRŠE s.r.o.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři nákladních automobilů
Pracovní poměr od 19.02.2018
Pracovněprávní vztah HPP, Zkrácený úvazek, DPČ, minimálně 15 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Mzdové rozpětí od 18000Kčdo 27000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova

AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL
- PP na dobu neurčitou nebo dohoda o pracovní činnosti, plný nebo zkrácený úvazek (min. 15 hod. týdně), nástup možný ihned
- Náplň práce: opravy nákladních automobilů
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání; ŘP sk. B; výhodou ŘP sk. C a svářečský průkaz; časovou flexibilitu, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost
- Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, zvláštní peněžité odměny, pitný režim, motivační program, pracovní oděvy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Semenec Pavel, tel.: 774 753 283, e-mail: pavel.semenec@malina-vrse.info
- Více na www.servis-malina.cz
Referenční číslo 13236510779
Pracoviště MALINA - VRŠE s.r.o.
Zachrašťany (okres Hradec Králové)
123
Firma MALINA - VRŠE s.r.o.
Kontaktní osoba Pavel Semenec
tel.: +420 774 753 283
e-mail.: pavel.semenec@malina-vrse.info
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

OK
/* Not affection functionality */