Nabídka již není aktuální

Mechanici a opraváři nákladních automobilů - Fa RENE a.s.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři nákladních automobilů
Pracovní poměr od 23.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 23000Kčdo 30000Kč / měsíc
Poznámka AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZŮ
- PP na dobu neurčitou, dvousměnný provoz, nástup dle dohody
- Náplň práce: opravy vozidel, zkoušky vozidel
- Požadujeme: vyučení v oboru automechanik; technická znalost a přehled o nákladních vozech (Mercedes-Benz), ŘP sk. B (sk. C není nutností); upřednostňujeme uchazeče/-ku s praxí
- Odměna závisí na fakturovaných výkonech servisu a plnění standardů včetně péče o zákazníky.
- Nabízíme: příspěvek na stravování, zdravotní volno a další...
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: bittnerova@farene.cz
Referenční číslo 13449660713
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové
/* Not affection functionality */