Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů - WEPOL, a.s.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA ČÍSLIČOVĚ ŘÍZENÝCH STROJŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz
- Náplň práce: seřizování a nastavování krimpovacích lisů, střihacích automatů, ručních lisů, přípravků a provádění údržby
- Požadujeme:ÚSO vzdělání, praxi 2 roky v oboru, znalost čtení v technických výkresech, manuální zručnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek a detail.
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: mu@wepol.cz (pí. Vejrová)
Referenční číslo 14574530719
Pracoviště WEPOL, a.s.
Nový Bydžov (okres Hradec Králové)
Na Staré Cidlině 664
Firma WEPOL, a.s.
Kontaktní osoba Marie Vejrová
tel.: +420 495 800 346
mu@wepol.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové