Nabídka již není aktuální

Mechanici a opraváři kolejových vozidel - METRANS, a.s.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři kolejových vozidel
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka kontakt telefonicky, emailem
Náplň práce: práce ve třísměnném železničním provozu (vlečka)
požadujeme: dobrý zdravotní stav, uživatelsky PC, samostatnost, flexibilitu, pečlivost, předchozí praxe vítána.
Nabízíme zázemí velké prosperující společnosti, hlavní pracovní poměr, odborné znalosti a zácvik zajistíme.
Týden dovolené navíc, stravenky, roční bonusy
Referenční číslo 13546600767
Úřad práce Praha 10
Nabídky práce Praha 10 Nabídky brigád Praha 10
OK
/* Not affection functionality */