Mechanici a opraváři kolejových vozidel - METRANS, a.s.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři kolejových vozidel
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka kontakt telefonicky, emailem
Náplň práce: opravy železničních plošinových vagonů, práce na PC
požadujeme: SOŠ nebo vyučení (opravář kolejových vozidel, opravář zemědělských strojů, zámečník) nebo jiný příbuzný směr, základy práce s PC (poslat email, vytisknout nebo editovat soubor), ŘP B, dobrý zdravotní stav pro práci venku, uvítáme svářečský průkaz (autogen, oblouk), manuální zručnost, samostatnost, ochotu a schopnost se učit, flexibilitu.
Nabízíme: zázemí a pracovní uplatnění ve velké stabilní společnosti, hlavní pracovní poměr, přátelský kolektiv, osobní přístup, mzda dle vzdělání a praxe, nástup ihned nebo dohodou
Týden dovolené navíc, stravenky, roční bonusy
Referenční číslo 13546560706
Pracoviště METRANS A.S. - 001
Praha (okres Hlavní město Praha)
Uhříněves
Podleská 926/5
Firma METRANS, a.s.
Kontaktní osoba Lenka Abrmanová
tel.: +420 267 293 389
e-mail.: abrmanova@metrans.cz
Úřad práce Praha 10
Nabídky práce Praha 10 Nabídky brigád Praha 10

/* Not affection functionality */