Mechanici a opraváři kolejových vozidel - METRANS, a.s.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři kolejových vozidel
Pracovní poměr od 06.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
Mzdové rozpětí od 27000Kčdo 37000Kč / měsíc
Poznámka kontakt telefonicky, emailem
Náplň práce: práce na kolových překladačích kontejnerů se znalostí elektronických systémů vozidel a mobilních strojů.
požadujeme: vyučení v oboru autoelektrikář, nebo střední odbornou školu v příbuzném oboru, znalost systémů se sběrnicí CAN BUS výhodou, ŘP B (uvítáme sk. C nebo T), spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení, pečlivost, pozitivní přístup ke svěřeným úkolům, flexibilitu.
Uvítáme praxi (servis manipulační techniky, stavebních strojů, zemědělské techniky nebo jiných vozidel), základy Aj (orientace v servisních manuálech, elektrických schématech).
Nabízíme zázemí velké stabilizované společnosti, stálé zaměstnání a pravidelný příjem, odborný zácvik a dlouhodobou podporu pracovního kolektivu, pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru, mzda dle vzdělání a praxe, nástup ihned nebo dohodou.
Týden dovolené navíc, stravenky, roční bonusy
Referenční číslo 13546510751
Pracoviště METRANS A.S. - 001
Praha (okres Hlavní město Praha)
Uhříněves
Podleská 926/5
Firma METRANS, a.s.
Kontaktní osoba Lenka Abrmanová
tel.: +420 267 293 389
e-mail.: abrmanova@metrans.cz
Úřad práce Praha 10
Nabídky práce Praha 10 Nabídky brigád Praha 10

/* Not affection functionality */