Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - MUBEA - HZP s.r.o.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Pracovní poměr od 1.4.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Čtyřsměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 30000Kč / měsíc
Poznámka Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com.
Náplň práce vybraného kandidáta:
* identifikace závad strojů a zařízení za použití diagnostických měřicích přístrojů
* demontáž, montáž a seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických součástí a elektrických a elektronických systémů
* spolupráce při zhotovování jednoduchých strojních součástí nebo jejich renovace
* evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
* vytváření technické dokumentace návrhu elektrických strojů a přístrojů
Co po Vás požadujeme:
* SŠ vzdělání obor elektro
* platná vyhláška 50 Sb, min. § 6
* praxe v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů
* znalost PLC řídících systémů Beckhoff, Mitsubishi, Möller výhodou
* znalost NJ/AJ výhodou
* ŘP sk. B
Co od Vás očekáváme:
* samostatnost a flexibilitu
* ochotu k práci ve 4 směnném provoze
* schopnost řešit problémy a účelně jednat
* spolehlivost, pracovitost, komunikativnost
Co Vám můžeme nabídnout?
*stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti
*nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda
dodatková dovolená
*flexibilní pracovní doba
*možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
*nadstandardní benefity
Referenční číslo 8173310793
Pracoviště MUBEA - HZP s.r.o.
Prostějov (okres Prostějov)
Dolní 3137 /100
Firma MUBEA - HZP s.r.o.
Kontaktní osoba Kontakt
kariera.prostejov@mubea.com
Úřad práce Prostějov
Nabídky brigád Prostějov Nabídky práce Prostějov