Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.

Požadovaná profese Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Pracovní poměr od 16.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 15000Kčdo 40000Kč / měsíc
Poznámka Pozice: servisní technici
Náplň práce: servis čistící techniky Nilfisk
Požadujeme: ŘP sk. B, vyhláška č. 50, výpis z rejstříku trestů, chuť učit se nové věci
Zapracování zajistíme.
Způsob prvního kontaktu zájemce e-mailem.
Nástup: ihned. Mzda: 15 000,- až 40 000,- Kč
Kontakt: Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o., Purkyňova č.p. 224, Příbram III
Referenční číslo 13448390789
Pracoviště Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.
Příbram (okres Příbram)
Příbram III
Purkyňova 224
Firma Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Ivana Pospíšilová
tel.: +420 606 602 615
e-mail.: zivotopis@icis.cz
Úřad práce Příbram
Nabídky práce Příbram Nabídky brigád Příbram

/* Not affection functionality */