Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Manipulační dělníci ve výrobě - Zanini CZ, s.r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 24000Kč / měsíc
Poznámka Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 724 526 462 v době Po - Pa od 8,00 - 14,00 hod. (životopis s sebou)

Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 724 526 462 v době Po - Pa od 8,00 - 14,00 hod. (životopis s sebou)

Místo výkonu práce - Zanini CZ, s.r.o., Královský Vrch č.p. 1987, 432 01 Kadaň 1

Náplň práce - výroba plastových krytů kol

Požadujeme - manuální zručnost, znalost Aj výhodou
Referenční číslo 14882270785
Pracoviště Zanini CZ, s.r.o. - pracoviště
Kadaň (okres Chomutov)
Královský Vrch 1987
Firma Zanini CZ, s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Blanka Pivovarníková, HR manager
tel.: +420 724 526 462
Úřad práce Chomutov
Nabídky brigád Chomutov Nabídky práce Chomutov