Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Manipulační dělníci ve výrobě - HARTMANN - RICO a.s.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Výhody
  • Ubytování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 20975Kč / měsíc
Poznámka První kontakt e-mailem nebo osobně v místě výkonu práce každé úterý v 11 hodin.
Společnost HARTMANN - RICO a.s. patří s počtem 1500 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN, která je zastoupena v mnoha evropských i mimoevropských zemích.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Manipulace s materiálem a hotovými výrobky
- Kontrola a evidence materiálů a výrobků
- Obsluha manipulačního vozíku
- práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu

POŽADUJEME:
- výuční list
- manuální zručnost
- znalost práce na PC (MS Office)
- dobrý zdravotní stav
- osvědčení pro řízení vysokozdvižného vozíku (výhodou)
- bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost
- znalost ukrajinského jazyka výhodou

NABÍZÍME:
- práci na plný úvazek v čistém prostředí
- příspěvek na zdraví, relax a dopravu
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- firemní výrobky za zaměstnanecké ceny
- odměnu za doporučení nového zaměstnance 10 000Kč
- roční odměnu ve výši až 11 000Kč
- k uvedené mzdě budou připočítány zákonné příplatky

Místo výkonu práce: Masarykovo nám. 77, Veverská Bítýška 664 71
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Referenční číslo 14816270724
Pracoviště HARTMANN - RICO a.s.
Veverská Bítýška (okres Brno-venkov)
Masarykovo náměstí 77
Firma HARTMANN - RICO a.s.
Kontaktní osoba Kontakt
tel.: +420 724 671 205
naborybvb@hartmann.info
Úřad práce Brno-venkov
Nabídky brigád Brno-venkov Nabídky práce Brno-venkov