Nabídka již není aktuální

Manipulační dělníci ve výrobě - VISCOFAN CZ s.r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 15.8.2018
Pracovněprávní vztah DPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 110Kč / hod.
Poznámka Náplň práce: manipulace a přemisťování materiálu k výrobním strojům a svoz hotových výrobků, balení, scanování, kompletace palet, práce ve výrobní hale na 12-ti hod směny (denní/noční směny)
Požadujeme: věk min. 18 let (vhodné pro studenty), fyzická síla, pracovitost, odpovědnost, samostatnost
Nástup: ihned
Mzda: 110 Kč hrubého/hodinu
Životopisy zasílejte na pavlikovar@gamex.viscofan.com nebo se zastavte osobně na personálním oddělení VISCOFAN CZ s.r.o., Průmyslová 2, 37001 České Budějovice
Referenční číslo 14681420742
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice