Manipulační dělníci ve výrobě - MP Krásno, a.s.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.10.2018 do 31.3.2019
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 19000Kč do 23000Kč / měsíc
Poznámka DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - STŘEDISKO BALIČKA
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici; zručnost, spolehlivost, důslednost.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava hotových výrobků dle zadaných parametrů pro další zpracování na příslušném stroji (např. ukládání masných výrobků do vaniček); obsluha příslušného stroje, kontrola kvality výstupu; zadávání do informačního systému; úklid svého pracoviště.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 275.
ov. 26.9.
Referenční číslo 14561880755
Pracoviště MP Krásno, a.s.
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Hranická 430 /34
Firma MP Krásno, a.s.
Kontaktní osoba Ing. Dagmar Klímková
tel.: +420 571 855 275
prace@krasno.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín