Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Manipulační dělníci ve výrobě - stauner palet s.r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 23.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 31000Kč / měsíc
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE:
*Obsluha strojů (vrtačky, lisy, ohýbací stroje, pilky)
*Práce s měřidly a kalibry (zaučíme)
*Kontrola kvality během výroby přesných dílů

NABÍZÍME:
*Stabilní zázemí výrobní společnosti
*Nástup ihned, práce na HPP
*Dotované závodní stravování
*Místo pracoviště v Lípě u Zlína, v bezprostřední blízkosti ŽS
*Nástupní mzda 20 až 25 000,-Kč
*Bonus až 6 tis. Kč za plnění norem
*Odměny 1 tis. Kč za každou odpracovanou sobotu
*Dvousměnný provoz

POŽADUJEME:
*Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost ve svěřené činnosti
*Manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici
*Praxe v kovovýrobě výhodou

TĚŠÍME SE NA VÁS!
Referenční číslo 14501820780
Pracoviště HP - KOVO, spol. s r.o.
Lípa (okres Zlín)
Firma stauner palet s.r.o.
Kontaktní osoba Romana Malá
tel.: +420 775 870 018
job@stauner.cz
Úřad práce Domažlice
Nabídky brigád Domažlice Nabídky práce Domažlice