Manipulační dělníci ve výrobě - Pactra International (Czech) s.r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 15.09.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 15500Kč / měsíc
Poznámka B15 (CIZ) a:7/11/2017
Požadujeme:
- flexibilitu, přesnost, pečlivost, spolehlivost, všestrannost, manuální zručnost,
- ochotu učit se novým věcem,
- zkušenosti práce ve skladu - výhodou.

Náplň práce: třídění a vychystávání materiálu, ukládání materiálu do vozíků, manipulace s vozíky ve skladu, práce se čtečkou, občasná montáž či řízení elektr. vozíku, práce v kolektivu.

Nabízíme: roční prémie, stravenky, školení a vzdělávání, pojištění odpovědnosti, firemní akce.

Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu, kontakt viz. výše, v době od 7:30 - 15:30.
Referenční číslo 12789400725
Pracoviště Pactra International (Czech) s.r.o. - prac. Hnojník 206
Hnojník (okres Frýdek-Místek)
206
Firma Pactra International (Czech) s.r.o.
Kontaktní osoba Karin Halašyová
tel.: +420 558 919 003;734 442 105
e-mail.: karin.halasyova@pac-tra.com
Úřad práce Frýdek-Místek
Nabídky práce Frýdek-Místek Nabídky brigád Frýdek-Místek

/* Not affection functionality */