Manipulační dělníci ve výrobě - LINAPLAST s.r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 01.03.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Práce s PC
Mzdové rozpětí od 95Kč / hod.
Poznámka Nástup ihned. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte, zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz.
Požadujeme: pečlivost a zodpovědný přístup při dodržování předepsaných postupů a pravidel pro přípravu a manipulaci s materiálem pro výrobu (granulát) a po výrobě (výlisky a plastový odpad), práce na PC, samostatnost a aktivní přístup k plnění zadaných úkolů, dobrý zdravotní stav.
Popis práce: manipulace s materiálem ve výrobních a skladových prostorách lisovny, převzetí a příprava materiálu v souladu s plánem výroby a výrobním příkazem, příprava materiálu pro výrobu (barvení, sušení, míchání), vedení evidence připravovaného materiálu, jeho řádná identifikace dle pokynů, manipulace s připraveným materiálem (nasazování a vysazování), manipulace s výrobním odpadem, kontrola zařízení a provádění běžné údržby a očisty výrobních a pomocných zařízení (sušičky, drtiče, našívačky).
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (plně hrazené stravenky, pololetní odměny, prémie, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexipass), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, 25 dní dovolené, možnost kariérního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou.
Referenční číslo 12911140769
Pracoviště LINAPLAST s.r.o.
Kralice na Hané (okres Prostějov)
Sportovní 313
Firma LINAPLAST s.r.o.
Kontaktní osoba Kontakt
e-mail.: kariera@linaplast.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

Odpovědět

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */