Manipulační dělníci ve výrobě - KP - KOPRO s.r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 01.12.2017 do 30.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 95Kčdo 100Kč / hod.
Poznámka M A N I P U L A N T I
Svůj strukturovaný životopis zasílejte prosím na emailovou adresu:
personalni@kp-kopro.cz, kontakt: Mgr. Martina Holubíková KP-KOPRO,
Průmyslová 5, 79601 Prostějov, tel: 731 152 542.
Náplň práce:
- Doplňování, sušení materiálů a jejich příprava pro výrobu
- Údržba čistoty zařízení, strojů, sušičky a prostředí lisovny
- Obsluha vstřikovacích lisů
- Pomocné práce na lisovně
- Komunikace s vnitropodnikovými subjekty
Požadujeme:
- SOU/SŠ
- Znalost technologie vstřikování plastů výhodou
- Aktivní přístup k práci
- Manuální zručnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu
Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti. Zaměstnání na HPP. Firemní benefity-např. příspěvek na podnikové stravování, zaškolení na VZV, jeřábnické zkoušky.
Doplňující inf.: Pracoviště: Prostějov. Vhodné pro absolventy. Práce je ve třísměnným provozu Po-Pá.
Referenční číslo 12887100774
Pracoviště KP - KOPRO s.r.o..
Prostějov (okres Prostějov)
Průmyslová 5
Firma KP - KOPRO s.r.o.
Kontaktní osoba Martina Holubíková
tel.: +420 731 152 542
e-mail.: personalni@kp-kopro.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */