Nabídka již není aktuální

Manipulační dělníci ve výrobě - Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 26.03.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 16506Kčdo 27770Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce:
Bakovská č.p. 36
294 02 Kněžmost

Prvotní kontakt: tel.: 727 967 666 (po-pá 7-18 hod.), email: katerina.bartosova@kautex.textron.com nebo osobně

Hlavní náplň práce: vykonávání práce dle pracovního postupu; provádění autonomní/preventivní údržby na svěřeném úseku dle dokumentace.

Požadujeme: ochota učit se novým věcem; manuální zručnost - vše potřebné Vás zaučíme.

Zaměstnanecké výhody: propracovaný systém prémií a příplatků, firemní doprava, příspěvek na penzijní připojištění, závodní kantýna - obědy zdarma, dovolená navíc, možnost kariérního růstu a další finanční i nefinanční benefity.
Referenční číslo 12456360731
Úřad práce Mladá Boleslav
Nabídky práce Mladá Boleslav Nabídky brigád Mladá Boleslav
OK
/* Not affection functionality */