Manipulační dělníci ve výrobě - Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 14.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 15310Kčdo 21810Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce:
Bakovská č.p. 36
294 02 Kněžmost

Prvotní kontakt: telefonicky: 720 519 117 (po-pá 7-18 hod.), emailem: barbora.rakousova@kautex.textron.com nebo osobně: na adrese místa výkonu práce (po-pá 9-15 hod.)

Hlavní náplň práce: vykonávání práce dle pracovního postupu; provádění autonomní/preventivní údržby na svěřeném úseku dle dokumentace.

Požadujeme: ochota učit se novým věcem; manuální zručnost - vše potřebné Vás zaučíme.

Zaměstnanecké výhody: propracovaný systém prémií a příplatků, firemní doprava, příspěvek na penzijní připojištění, závodní kantýna - obědy zdarma, dovolená navíc, možnost kariérního růstu a další finanční i nefinanční benefity.
Referenční číslo 12456360731
Pracoviště Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.
Kněžmost (okres Mladá Boleslav)
Bakovská 36
Firma Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.
Kontaktní osoba Barbora Rakoušová
tel.: +420 720 519 117
e-mail.: barbora.rakousova@kautex.textron.com
Úřad práce Mladá Boleslav
Nabídky práce Mladá Boleslav Nabídky brigád Mladá Boleslav

/* Not affection functionality */