Manipulační dělníci ve výrobě - CZ EIKA, s.r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14000Kč / měsíc
Poznámka Nástup ihned. I ABSOLVENTI. V případě zájmu volejte tel: 608 955 623 nebo pište na email: khorakova@czeika.cz. Naše požadavky: ochota pracovat na 3 směny, manuální zručnost, zodpovědnost za odvedenou práci, ochota učit se novým věcem a aktivita při řešení problémů, nepožadujeme praxi, zaučíme, vhodné i pro absolventy. PD: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00 hod.
Co budete dělat: obsluhovat poloautomatické stroje nebo linku na kompletaci hotových výrobků, manipulovat s drobnými předměty: zakládat do stroje, odebírat a kontrolovat, po zaučení provádět jednoduchá měření nebo kontroly a zapisovat naměřené údaje data.
Co nabízíme: nástupní mzda od 14 000 Kč, možnost zvýšení dle obtížnosti zvládnutých operací, možnost stravování v závodní jídelně (obědy, večeře) + vybavení pro zaměstnance s vlastním jídlem, automaty se svačinou+ pitný režim, systém volitelných zaměstnaneckých benefitů (např. sport, zdraví, volný čas, kultura…) a dotované sportovní aktivity (plavenky apod.), firemní akce, parkování s areálu firmy, kolárna.
Referenční číslo 13305240711
Pracoviště CZ EIKA, s.r.o.
Prostějov (okres Prostějov)
Průmyslová 3143/5
Firma CZ EIKA, s.r.o.
Kontaktní osoba Kontakt
e-mail.: khorakova@czeika.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */