Manipulační dělníci ve výrobě - CIE PLASTY CZ, s.r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 18500Kč / měsíc
Poznámka DOSYPÁVAČI
Nástup ihned nebo dohodou.
POŽADUJEME: Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a pečlivost. Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
NÁPLŇ PRÁCE: dosypávání materiálu do vstřikovacích lisů
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené. Stravenky v hodnotě 100 Kč/směna plně hrazené zaměstnavatelem. Roční bonus, bonus za věrnost. Práci v čistém a nehlučném prostředí.
První kontakt: V případě Vašeho zájmu nás kontaktuje na phalajova@cieautomotive.cz nebo volejte 720 052 648.
Referenční číslo 13119870704
Pracoviště CIE PLASTY CZ, s.r.o. 01
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Hranická 328
Firma CIE PLASTY CZ, s.r.o.
Kontaktní osoba Petra Halajová
tel.: +420 720 052 648
e-mail.: phalajova@cieautomotive.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín

/* Not affection functionality */