Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - Jesenická ortopedie s.r.o.

Požadovaná profese Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 26000Kč / měsíc
Poznámka CZ-ISCO 22128. Osobní kontakt po telefonické nebo emailové domluvě Ing. Kleštincová Renata, tel.: 583 334 562 (volat Po-Pá 7-15 hod.), e-mail: renata.klestincova@nemocnicesumperk.cz. Místo výkonu práce: Olomoucká 3896/114, Prostějov, 796 01. Pracovní místa jsou vhodná i pro OZP.
Pracovní náplň:
- preventivní, diagnostická a léčebná péče.
Požadujeme:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání, odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění
- specializovaná způsobilost
- praxe v oboru vítána,
- schopnost aktivního, samostatného jednání,
- vstřícné chování a vystupování,
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.
Nabízíme:
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)
Platové podmínky:
- mzdové ohodnocení v souladu s vnitřními předpisy + individuální ohodnocení pracovní výkonnosti!
Benefity:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti.
Referenční číslo 14908470776
Pracoviště Jesenická ortopedie s.r.o.
Prostějov (okres Prostějov)
Olomoucká 3896 /114
Firma Jesenická ortopedie s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Mgr. Renata Kleštincová
tel.: +420 583 334 562
renata.klestincova@nemocnicesumperk.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky brigád Prostějov Nabídky práce Prostějov