Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - JOB AIR Technic a.s.

Požadovaná profese Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 24000Kč / měsíc
Poznámka z: 22.6.2018, a: 12.11.2018, souhlas s nabízením volného pracovního místa cizincům
Náplň: Broušení, louhování, čištění a odstraňování poškozeného a starého laku. Povrchová příprava, maskování, úprava pasivací a aplikace základních a vrchních barev na exteriérové i interiérové letadlové celky a části letadel. Míchání a ředění barev i při opravách za účelem dosažení správné viskozity případně požadovaného odstínu v souladu s technickými listy materiálů a dokumentací výrobců letadel. Natírání a nástřik nápisů, lepení a příprava maskovacích šablon.
Požadujeme: Znalost technologie lakýrnických a natěračských prací. Znalost anglického jazyka na základní úrovni.

Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na ubytování, 5 dní dovolené nad zákonný rámec, 2 sickday, bonusy, možnost nadpracovat si hodiny, vedení účtu u Raiffeisenbank zdarma, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, odměna za doporučení kvalifikovaného zaměstnance, systém školení, firemní akce
Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@@jobair.cz.

Referenční číslo 14674820765
Pracoviště JOB AIR Technic a.s.
Mošnov (okres Nový Jičín)
Gen. Fajtla 370
Firma JOB AIR Technic a.s.
Kontaktní osoba Petra Martínková
jobs@jobair.cz
Úřad práce Nový Jičín
Nabídky brigád Nový Jičín Nabídky práce Nový Jičín