Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - HŽP a.s.

Požadovaná profese Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody
  • Naturální výhody
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 18500Kčdo 27000Kč / měsíc
Poznámka Co budete dělat:
Vyrábět pružiny, díky kterým děti dojedou bezpečně do školy a dospělí do práce
Pečlivě se starat o své pracoviště jako by bylo Vaše vlastní
Naší firmě se daří – máme hodně zakázek, proto pracujeme ve 3 směnném/nepřetržitém provozu

Co od Vás potřebujeme
vyučení v oboru lakýrník nebo zkušenosti s lakováním podmínkou
Férový přístup k práci
Zájem, učit se všemu novému
Ochota pracovat ve 3směnném provozu

Proč pracovat zrovna u nás
Náborový bonus ve výši 7.000,-Kč
Pravidelná mzda je standard
Zlepšujeme pracovní prostředí
Zajímá nás Váš názor na věc
5 dnů volna navíc
Přes 45 benefitů, ze kterých si můžete vybrat, který je pro Vás nejlepší
Slevy 5-25% na více než 10.0000 místech v ČR a SR v těchto oblastech: auto, moto, cestování, vše pro děti, elektro, krása a zdraví, kultura, sport
Referenční číslo 12168910737
Pracoviště HŽP a.s.
Prostějov (okres Prostějov)
Dolní 3137/100
Firma HŽP a.s.
Kontaktní osoba Hana Mášová
tel.: +420 582 312 375
e-mail.: hana.masova@hzp.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky práce Prostějov Nabídky brigád Prostějov

/* Not affection functionality */