Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - Bustec production s.r.o.

Požadovaná profese Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků
Pracovní poměr od 22.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 80Kč / hod.
Poznámka Požadujeme: SŠ nebo odborné vyučení, vhodné i pro absolventy/ky, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, svědomitost.
Pracovní náplň: ruční aplikace laku nátěrem na elektronické komponenty, fixace komponent tavnou pistolí, optická kontrola po aplikaci nátěru.
Nabídka: výborné zázemí stabilní elektrotechnické společnosti, motivující systém odměn a benefity.
Mzda od 80 Kč/hod.
Referenční číslo 13452900707
Pracoviště Bustec production s.r.o. - pracoviště
Blansko (okres Blansko)
Brněnská 1748/21b
Firma Bustec production s.r.o.
Kontaktní osoba Miloslav Zvejška
tel.: +420 728 898 892
e-mail.: zvejska@bustec.cz
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko

/* Not affection functionality */