Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - CIE PLASTY CZ. s.r.o.

Požadovaná profese Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr od 15.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 24000Kč / měsíc
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: Kontrola a měření dílů ve výrobě,
dohled nad operátory a hodnocení operátorů ve výrobě v oblasti kontroly kvality, Uvolňování výroby.
Blokování/odblokování neshodných dílů.
POŽADUJEME: min.vyučení, zkušenosti na obdobné pozici případně jako operátor ve výrobě.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené. Stravenky v hodnotě 100 Kč/směna plně hrazené zaměstnavatelem. Roční bonus, příspěvek na dovolenou,bonus za věrnost. Práci v čistém a nehlučném prostředí.
Nástup ihned nebo dohodou.
Referenční číslo 14618520704
Pracoviště CIE PLASTY CZ. s.r.o. 01
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Hranická 328
Firma CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Kontaktní osoba Darie Prymusová
tel.: +420 720 952 335
dprymusova@cieautomotive.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín