Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - Docter Optics s.r.o.

Požadovaná profese Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr od 5.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody - stravenky, dopravné, příspěvek na školku a dětské hromadné rekreace
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 21500Kč do 29000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- kontrola kvality skleněných asferických čoček pro automobilový průmysl
- práce s PC
- manipulace se skleněným produktem
Požadujeme:
- manuální zručnost, jemnou motoriku prstů, rychlost
-spolehlivost, samostatnost
- pozornost, trpělivost
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
- kladný přístup k práci a učit se nové věci
Nabízíme:
- smlouvu na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující nadnárodní společnosti
- možnost dalšího rozvoje
- řadu zaměstnaneckých výhod (26 dní dovolené, stravenky, dopravné, příspěvek na školku a dětské hromadné rekreace, příspěvek na dioptrické brýle, poukázka na prací prostředky aj.)
Pozice je vhodná i pro cizince a absolventy.
Kontakt e-mailem: buresova@docteroptics.cz. Při osobním kontaktu životopisy s sebou!
Referenční číslo 14552720754
Pracoviště Docter Optics s.r.o.
Česká Lípa (okres Česká Lípa)
Chelčického 1932
Firma Docter Optics s.r.o.
Kontaktní osoba Dana Burešová
tel.: buresova@docteroptics.cz
Úřad práce Česká Lípa
Nabídky brigád Česká Lípa Nabídky práce Česká Lípa