Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - Decoleta, a.s.

Požadovaná profese Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Jiné (znalost čtení technické dokumentace, znalost měření běžnými měřidly)
Výhody
  • Jiné výhody - zaměstnanecké výhody
  • Podnikové stravování - s příspěvekem
  • Zvláštní prémie - 13. a 14. plat
Mzdové rozpětí od 24000Kč do 29000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- samostatná kontrola vyrobených dílců dle kontrolní návodky.
Požadujeme:
- min. vyučení, základní znalost práce na PC, znalost čtení technické dokumentace podmínkou a základní znalost měření běžnými měřidly. Nástup dohodou.
Váš životopis zašlete na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu zprávy uveďte: "KONTROLOR/KA LÍTACÍ - DECOLETA"
Referenční číslo 14535130774
Pracoviště Decoleta, a.s.
Jihlava (okres Jihlava)
Hruškové Dvory
Firma Decoleta, a.s.
Kontaktní osoba Gita Neckařová
tel.: +420 567 113 133
personalni@ttmetea.cz
Úřad práce Jihlava
Nabídky brigád Jihlava Nabídky práce Jihlava