Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - Novibra Boskovice s.r.o.

Požadovaná profese Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC
Výhody
  • Jízdní výhody - autobusová doprava v rámci Boskovic
  • Dovolená navíc - 25 dnů celkem
  • Zvláštní prémie - finanční odměny 2 x ročně
Mzdové rozpětí od 20800Kčdo 23600Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: vzdělání ÚSO - strojní obor, praxe v oblasti kontroly, znalost práce s PC (Excel), znalost výkresové dokumentace, obsluha komunálních měřidel (posuvné měřítko, Mikrometr, Profilprojektor).
Náplň práce: uvolňování výrobků z produkce, mezioperační kontrola, obsluha 3D měřidla, Konturograph, atd.
Nabízíme: finanční odměny 2 x ročně, jednorázový bonus, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, autobusovou dopravu v rámci Boskovic, věrnostní odměnu, možnost vzdělávání.
Referenční číslo 12790270718
Pracoviště Novibra Boskovice s.r.o.
Boskovice (okres Blansko)
2188
Firma Novibra Boskovice s.r.o.
Kontaktní osoba Edita Sedláková
tel.: +420 516 528 100
e-mail.: personal@novibra.com
Úřad práce Blansko
Nabídky práce Blansko Nabídky brigád Blansko

/* Not affection functionality */