Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným

Požadovaná profese Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Jiné výhody - zvýhodněné volání pro zaměstnance
Mzdové rozpětí od 120Kč / hod.
Poznámka Nástup možný IHNED
Pracoviště Světec - Teplice. Svoz na pracoviště zajištěn

Popis pozice: jedná se o montáž vodovodů a kanalizací, pokládka betonových, silničních a kanalizačních prvků. Inženýrské sítě a dopravní stavby.
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, zaškolení, stravné, zvýhodněné volání pro zaměstnace
Požadujeme: vyučen ve stavebním oboru, praxe na stavbách, spolehlivost

V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem
Referenční číslo 14755180706
Pracoviště Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
Teplice (okres Teplice)
Křižíkova 2393
Firma Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
Kontaktní osoba Jaroslava Lacinová
tel.: +420 417 941 121
lacinova@vhs.cz
Úřad práce Teplice
Nabídky brigád Teplice Nabídky práce Teplice