Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ARAMARK, s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 3.8.2018 do 1.2.2021
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Roberta Bosche 2678, České Budějovice
Pro firemní restauraci u významného klienta přijmeme zaměstnance na pozici kuchař/ka
Náplň práce: vaření hotových jídel a minutek,příloh, teplého bufetu a jejich následný výdej
Požadavky: výuční list v oboru kuchař, ochotu pracovat, dochvilnost, flexibilita
Výhodou je praxe v závodním stravování, schopnost být součástí týmu, pozice je vhodná i pro absolventy
Nabízíme: firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů, školení, zázemí mezinárodní firmy, která působí v ČR již 25 let
Osobní kontakt možný pouze po telefonické či e-mailové domluvě.
Referenční číslo 14847860714
Pracoviště ARAMARK, s.r.o. - restaurace Bosch
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 3
Roberta Bosche 2678
Firma ARAMARK, s.r.o.
Kontaktní osoba Alena Jetelinová
tel.: +420 702 226 937
jetelinova-alena@aramark.cz
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice