Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 24.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka Kuchař/ka - ranní a odpolední směny, při víkendové službě 12h směny
POŽADUJEME: vyuč. v oboru kuchař, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
NÁPLŇ PRÁCE: výroba jídel podle dietního systému ve zdravotnických zařízeních, normování potravin pro přípravu pokrmů
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP ( příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace, šekové poukázky na kulturu, sport a vitamínové prostředky), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě
Referenční číslo 14743750711
Pracoviště Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Nýrsko (okres Klatovy)
Bystřice nad Úhlavou
Firma Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Kontaktní osoba Ing. Kateřina Šimková, ředitelka
tel.: +420 376 571 763,774 707 714
k.simkova@dozpbystrice.cz
Úřad práce Klatovy
Nabídky brigád Klatovy Nabídky práce Klatovy