Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Mateřská škola Borová, okres Svitavy

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 27.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka NÁPLŇ PRÁCE: kuchař/ka ve školní jídelně
POŽADAVKY: výuční list v oboru vítán, ale není podmínkou, dobrý zdravotní stav
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, výši mzdy od 15 000 Kč v závislosti na pracovních zkušenostech (odpracovaných letech v oboru), příspěvek na stravování
KONTAKT: telefonicky (denně do 14:00), e-mailem
Referenční číslo 14623430747
Pracoviště Mateřská škola Borová, okres Svitavy
Borová (okres Svitavy)
Firma Mateřská škola Borová, okres Svitavy
Kontaktní osoba Jana Šumpíková, ředitelka
tel.: +420 461 743 117
reditel.msborova@unet.cz
Úřad práce Svitavy
Nabídky brigád Svitavy Nabídky práce Svitavy