Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.

Požadovaná profese Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr od 1.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: samostatná příprava a úprava jídel studené a teplé kuchyně.
Požadavky: samostatnost, praxe a vyučení v oboru výhodou.
Nabízíme: týden dovolené navíc, sleva na firemní výrobky, příspěvek na stravování.
Kontakt: tel. 702035560 nebo e-mailem info@divadelnirestaurace-rakovnik.cz
Referenční číslo 14617950732
Pracoviště Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. - pracoviště Divadelní restaurace
Rakovník (okres Rakovník)
Rakovník II
Na Sekyře 2377
Firma Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.
Kontaktní osoba Eva Hůlová
tel.: +420 702 035 560
eva.hulova@pivobakalar.cz
Úřad práce Rakovník
Nabídky brigád Rakovník Nabídky práce Rakovník